Загальні відомості

Даний Онлайнмагазин надає Користувачеві доступ до всієї інформації і послуг на цьому сайті, за умови прийняття ним усіх описаних нижче правил, умов, порядку, вимог, умов термінів доставки і політики Компанії.

Відвідуючи наш онлайнмагазин https://eat.in.ua/, і / або купуючи що-небудь у нас, ви автоматично стаєте користувачем нашого вебсайту і зобов'язані дотримуватися правил та умов, включаючи ті додаткові умови і політику компанії, які згадуються в даному і в інших розділах. Ці Умови обслуговування застосовуються до всіх користувачів онлайнмагазину, включаючи відвідувачів, покупців, продавців і / або співавторів контенту на сайті. Користувач прямо погоджується з тим, що використовує даний вебсайт на свій власний ризик та свій власний розсуд.

Будь ласка, уважно ознайомтеся з цими Умовами обслуговування, перш ніж заходити на наш сайт або користуватися нашими послугами. Звертаючись до сайту або використовуючи будь-яку його частину, ви погоджуєтеся з Умовами обслуговування.

Всі нові матеріали або контент, які можуть бути додані на вебсайт, також є предметом цих Умов обслуговування. Ви можете ознайомитися з останньою версією Умов обслуговування в будь-який час на цій сторінці вебсайту. Ми залишаємо за собою право оновлювати, або замінювати будь-яку частину цих Умов обслуговування шляхом розміщення оновлень і / або змін на нашому вебсайті, без повідомлення Користувача. Будь ласка, самостійно періодично перевіряйте цю сторінку на наявність змін. У разі, якщо Користувач продовжує використовувати вебсайт або заходити на нього після розміщення змін, то це має на увазі автоматичну згоду з цими змінами.

Розділ 1 - Умови використання онлайнмагазину

Погоджуючись з даними Умовами обслуговування, Користувач підтверджує, що він досяг повноліття відповідно до законів своєї країни або місця проживання або що він, будучи повнолітнім, дозволяє будь-кому з неповнолітніх членів своєї сім'ї використовувати даний вебсайт.

Ви зобов’язуєтеся використовувати послуги онлайнмагазину виключно для своїх особистих потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, і відповідно до умов Згоди та норм чинного законодавства.

Перелік персональних даних, на обробку яких дається згода: Прізвище, Ім'я, По-батькові, адреса електронної пошти, номер телефону, адреса проживання, а також будь-які інші дані, які можуть бути отримані в ході надання послуг.

Всі спори та розбіжності, що виникають між Онлайнмагазином та Користувачем підлягають врегулюванню шляхом взаємних консультацій та переговорів. У випадку, якщо онлайнмагазин та користувач протягом 90 днів не зможуть дійти згоди зі спірних питань шляхом переговорів, тоді такий спір підлягає передачі на розгляд до компетентного суду за місцезнаходженням Адміністратора, згідно з законодавством України. Ви засвідчуєте свою згоду: на отримання від онлайнмагазину текстових повідомлень, дзвінків, електронних листів, повідомлень на сайті, тощо виключно з метою надання послуг.

Розділ 2 - Порядок оформлення замовлення

Клієнту надається право на такі дії, з метою покупок та використання послуг Онлайнмагазину:

1. Ознайомившись з наданими пропозиціями на сайті Онлайнмагазину, Користувачеві надається право здійснити покупки, або покинути онлайнмагазин, у разі винекнення такого бажання.

2. Покупець оформляє замовлення на сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів у віртуальну корзину і натиснувши кнопку «Оформити замовлення».

3. Покупець зобов'язується здійснити оплату через обрану платіжну систему.

4. Оплата здійснюється через: онлайн банківською платіжною карткою VISA/MasterCard, онлайн через інтернет-банкінг Приват24, готівкою в терміналах Приватбанку. Оплата готівкою або наложеним платежем не доступна. Оплата проводиться в національній валюті України – гривнях.

Розділ 3 - Терміни доставки замовлень

Доставка здійснюється в обраний із запропонованих часових рамок час кожного дня.

Умови доставки:

1. Доставка по території Чернівців здійснюється безкоштовно при мінімальній сумі замовлення 100,00 грн.

2. При доставці замовлення Покупець отримує від представника Онлайнмагазину наступні документи: чек, який підтверджує оплату Покупцем вартості Товару та/або послуг Онлайнмагазину.

Розділ 4 - Загальні умови

Ми залишаємо за собою право відмовити в наданні послуг будь-кому з якої-небудь причини в будь-який момент.

Ми не збираємо і не зберігаємо дані про кредитну картку свого Користувача.

Метою обробки Ваших персональних даних є функціонування даного сервісу та надання послуги виключно Вам або іншим особам, від імені яких ви маєте законне право діяти. Персональні дані можуть бути використані з іншою метою, якщо це є обов'язково відповідно до положень законодавства.

Перелік дій з персональними даними, на вчинення яких дається згода: всі дії з персональними даними необхідні для виконання умов цієї Згоди і користування послугами онлайнмагазину, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміни), витяг, використання, передачу (поширення, надання, доступ), блокування, видалення, знищення персональних даних, передачу (поширення) персональних даних.

Користувач зобов'язується не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати, не перепродавати і не використовувати з метою отримання прибутку будь-які частини контенту Онлайнмагазину і не використовувати доступ до вебсайту Онлайнмагазину або яким-небудь чином контактувати з ним з метою отримання прибутку без нашого прямого письмового дозволу.

Розділ 5 - Зміни послуг і цін

Ціни на товари (твори авторів) підлягають змінам без попередження.

Компанія залишає за собою право в будь-який момент змінити або припинити роботу Онлайнмагазину (або будь-який його частина або сервісів) без попередження.

Компанія не несе відповідальності перед Користувачем або будь-якими третіми особами за будь-які коригування, зміни ціни, призупинення або припинення роботи Онлайнмагазину.

Розділ 6 - Перелік населених пунктів, куди здійснюється доставка товарів

Доставка товарів здійснюється виключно по території міста Чернівці.

Розділ 7 - Правила поверенення коштів

Згідно з Постановою КМУ від 19 березня 1994 № 172, продукти харчування та напої, якщо вони є належної якості, обміну або поверненню не підлягають.

Покупець має право повернути кошти не пізніше як за добу до доставки.

Покупець має право повернути кошти не пізніше як за добу до доставки.

Розділ 8 - Контактна інформація

Будь-які питання, щодо Умов обслуговування ви можете відправити нам на пошту: eat.in.ua@gmail.com